2014-11-24-25 SZKOLENIE JĘZYKOWE „DYNAMIC PRESENTATIONS”

 

Lubuski Klaster Metalowy serdecznie zaprasza Państwa do udziału w szkoleniu językowym, poświęconym doskonaleniu znajomości języka angielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień przydatnych do tworzenia interesujących prezentacji. Szkolenie English for Presentations przeznaczone jest dla osób, które w swoim życiu zawodowym muszą prowadzić prezentacje w języku angielskim. Szkolenie obejmuje zagadnienia, słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne przydatne podczas prowadzenia prezentacji.

 

Szkolenie w całości prowadzone jest w języku angielskim z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauki języków obcych, maksymalnie angażujących uczestników.

 

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Trening prowadzony w małych grupach – 16 godzin dydaktycznych.

 

 

Szkolenie odbędzie się 24-25 listopada2014 r. w Gorzowie Wlkp. O dokładnym miejscu poinformujemy w najbliższym czasie.

 

 

Przewidywany koszt szkolenia to 400 zł od osoby za dwa dni szkoleniowe.

 

W ramach oferty otrzymują Państwo materiały szkoleniowe – ale chcielibyśmy zachęcić Państwa do zakupu podręcznika wydawnictwa Cambridge w kwocie 50 zł brutto od osoby. Podręcznik stanowi materiał szkoleniowy, z którego uczestnicy będą korzystali podczas warsztatów, a dodatkowo będą mogli go Państwo później szerzej wykorzystać w procesie pogłębiania zdobytej wiedzy.

 

Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia mailem na adres biuro@lubuskiklaster.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!